Moc Pasja Adrenalina z Ducati Toruń Ducati nowy adres w Toruniu Ducati wyprzedaż rocznika 2017 Ducati wyprzedaż modeli testowych Ducati Multistrada 4 lata gwarancji Ducati Scrambler kredyt Ducati Toruń - promocja na ubrania gadżety Ducati Toruń - XDiavel Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń Ducati Diavel Ducati salon Ducati serwis

WYDARZENIA

Wesołych Świąt Wielkanocnych od Ducati Toruń

GDY ZAJąCZEK NADCHODZI...

Zdrowych, radosnych, pełnych znakomitego humoru Świąt Wielkanocnych...... czytaj »

Nowe modele Ducati już wkrótce w toruńskim salonie

NOWE MODELE JUż WKRóTCE W NASZYM SALONIE

Zupełnie nowy model - Supersport, a także kolejne wersje Multistrady, Monstera i Diavela to nowości Ducati na rok 2017. Już czekamy na nie w naszym salonie!... czytaj »

Wesołych Świąt od Ducati Toruń

ŚWIęTA, ŚWIęTA...

Zdrowych, radosnych, pogodnych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia, a także mocy pomyślności, ognia w sercach i w silnikach oraz bezpiecznych dróg w Roku 2017 wszystkim swoim Klientom, Partnerom i Przyjaciołom życzy AF Motors - Ducati Toruń... czytaj »

Premiery Ducati 2017

PREMIERY DUCATI 2017

Rok 2017 przebiegnie definitywnie pod znakiem Ducati. W poniedziałek 7.11.2017 Claudio Domenicali przedstawił nowe modele które zobaczymy w salonach w nadchodzącym roku.... czytaj »

Ducati taniej przed świętami

DUCATI TANIEJ PRZED śWIęTAMI

Z myślą o wszystkich fanach przygotowaliśmy specjalną ofertę na ubrania, gadgety i kaski Ducati. Sezon prezentowy zapowiada się prawdziwie desmodromiczne!... czytaj »

Scrambler Ducati

JESTEŚMY NA

Facebook Allegro

AF MOTORS
ul. Szosa Lubicka 141
87-100 Toruń
tel.: 56 654 70 09
fax.: 56 654 54 45
info@ducatitorun.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek: zamknięte
wt - pt. : 9:00 - 17:00
sobota: 9.00 - 16.00