Ducati Toruń wyprzedaż motocykli demo Ducati nowy adres w Toruniu Ducati wyprzedaż rocznika 2017 Ducati wyprzedaż modeli testowych Ducati Multistrada 4 lata gwarancji Ducati Scrambler kredyt Ducati Toruń - promocja na ubrania gadżety Ducati Toruń - XDiavel Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń Ducati Diavel Ducati salon Ducati serwis

WYDARZENIA

Ducati Toruń szukamy pracowników

POSZUKUJEMY PRACOWNIKóW!

W związku z rozwojem naszej firmy zatrudnimy osoby na stanowiska doradca serwisowy/sprzedawca części i akcesoriów Ducati oraz mechanik. Czekamy na oferty od zainteresowanych.... czytaj »

DUCATI TORUŃ POD NOWY ADRESEM

DUCATI TORUŃ POD NOWY ADRESEM!

Rozwijamy się i dlatego AF Motors zmienia siedzibę. Zapraszamy do naszego nowego salonu w Toruniu przy ul. Szosa Lubicka 141.... czytaj »

ZOBACZ FILM Z NASZEGO EVENTU

ZOBACZ FILM Z NASZEGO EVENTU!

Nie było Was na naszej prezentacji nowych modeli Ducati i naszego teamu? Wyszło naprawdę "grubo"! Oto efektowny klip, który w dużym skrócie prezentuje, jak to wyglądało.... czytaj »

Przedstawiliśmy nowe modele i nasz team

PRZEDSTAWILIśMY NOWE MODELE I NASZ TEAM

W nowy sezon weszliśmy z prawdziwą pompą! W toruńskim Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży oficjalnie zaprezentowaliśmy m.in. najnowsze modele - Panigale V4 oraz Multistradę 1260.... czytaj »

Ducati Toruń dalej z Dunlopem

DUCATI TORUń DALEJ Z DUNLOPEM

Już trzeci rok z rzędu jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wyścigowych opon marki Dunlop. Posiadamy wyłączność na sprzedaż ich w podczas rund mistrzostw Polski.... czytaj »

Scrambler Ducati

JESTEŚMY NA

Facebook Allegro

AF MOTORS
ul. Szosa Lubicka 141
87-100 Toruń
tel.: 56 654 70 09
fax.: 56 654 54 45
info@ducatitorun.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek: zamknięte
wt - pt. : 9:00 - 17:00
sobota: 9.00 - 16.00