Ducati nowy adres w Toruniu Ducati wyprzedaż rocznika 2017 Ducati wyprzedaż modeli testowych Ducati wyprzedaż modeli 2016 Ducati Multistrada 4 lata gwarancji Ducati Scrambler leasing Ducati Scrambler kredyt Ducati Toruń - promocja na ubrania gadżety Ducati Toruń - XDiavel Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń Ducati Diavel Ducati salon Ducati serwis

WYDARZENIA

Ducati promocja na OC NW AC

WAKACJE Z DUCATI

Kup Ducati i odzież, a damy Ci ubezpieczenie w prezencie. Każdy z Klientów, który do końca lipca zakupi w Waszym salonie nowe Ducati lub nowe Ducati z oryginalną odzieżą Ducati otrzyma 50% lub 100% ubezpieczenia AC/OC/NW w prezencie.... czytaj »

Ducati zaprasza na jazdy testowe

ZAPRASZAMY NA JAZDY TESTOWE!

11-13 maja kolejna akcja z cyklu Drzwi Otwartych w naszym salonie Ducati Toruń. Do dyspozycji naszych Klientów będzie aż dziewięć motocykli demo. Zapisy na jazdy już trwają!... czytaj »

Obudź wiosnę wraz z Ducati

OBUDź WIOSNę WRAZ Z DUCATI

Zapraszamy wszystkich na pierwszą imprezę z cyklu Ducati Tour. W maju, w uroczych okolicach Jeleniej Góry i tamtejszych Karkonoszy, spotykamy się, aby spędzić weekend w stylu Ducati.... czytaj »

Wesołych Świąt Wielkanocnych od Ducati Toruń

GDY ZAJąCZEK NADCHODZI...

Zdrowych, radosnych, pełnych znakomitego humoru Świąt Wielkanocnych...... czytaj »

Nowe modele Ducati już wkrótce w toruńskim salonie

NOWE MODELE JUż WKRóTCE W NASZYM SALONIE

Zupełnie nowy model - Supersport, a także kolejne wersje Multistrady, Monstera i Diavela to nowości Ducati na rok 2017. Już czekamy na nie w naszym salonie!... czytaj »

Scrambler Ducati

JESTEŚMY NA

Facebook Allegro

AF MOTORS
ul. Szosa Lubicka 141
87-100 Toruń
tel.: 56 654 70 09
fax.: 56 654 54 45
info@ducatitorun.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek: 12:00 - 17:00
wt - pt. : 9:00 - 17:00
sobota: 10.00 - 15.00